EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Uudised

Kevadball 2018
25.04.2018

20. aprillil toimus traditsiooniline Õismäe Gümnaasiumi kevadball. Sel õppeaastal korraldasid balli kaks 11. RL klassi õpilast Orhe Veermäe ja Kelli Kastor. Kevadball 2018 korraldamine oli ühtlasi nende praktiliseks uurimistööks.

Ettevalmistused balliks algasid juba sügisel – toimusid läbirääkimised sponsoritega ja esinejatega ja pandi paika orienteeruv ajakava balliõhtuks. Sügisest saati korraldasid õpilased ka suupistete müüki vahetundides, et korjata raha balli eelarvesse.Kevadball 2018 teemaks oli Hollywood. 12. klassidele oli ball tasuta, nemad on aastaid aukülalised kevadballil olnud. Pileteid müüdi 9.-12. klasside õpilastele, vilistlastele ja õpetajatele. Külastajaid oli kokku 100 ringis.

Ballil esines mustkunstnik Fred-Erik Johanson, kes tegi väga põnevaid trikke ning kaasas oma etendusse aktiivselt ka publikut. Muusika eest kandis hoolt DJ Sten Erik Soo. Õhtu naelaks oli noor laulja Emili Jürgnes, kelle esinemise ajal täitus tantsupõrand rahvaga.

Oli meeleolukas ja pidulik õhtu. Tänud korraldajatele – Kellile ja Orhele! Suur tänu kuulub ka kevadballi sponsoritele – Apollo kino Mustamäe, MiniMelts, õpilasfirma Väike Teadlane ja Haabersti linnaosavalitsus. Täname ka vilistlasi ja lapsevanemaid, kes andsid omapoolse panuse balli õnnestumisse.


Fotod saalist: https://drive.google.com/drive/folders/1rNcC2JHRjC5XM85wHev2YkNDJjNMfByH


Fotosein: https://drive.google.com/drive/folders/1rImDT3aCKvZUG_Vswxsz3s2EX6zXOglnMari-Liis Ojasalu
huvijuht