EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õpilaste teadustööde riiklik konkurss
08.06.2020
2020. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi tööde esitamise tähtaeg oli 20. veebruar. Sellekordsel õpilaste konkursil osales ettevõtmise 19-aastases ajaloos rekordiline arv uurimistöid – 195 tööd 218 õpilaselt. Gümnaasiumiõpilastelt saabus konkursile 167 ja põhikooli õppuritelt 28 tööd. Noorimad osavõtjad olid 7. klassist. Koole osales konkursil kokku 63. Enim osalejaid oli Harju- ja Tartumaalt – vastavalt 93 ja 45. Osalejaid on ka kõigist teistest maakondadest, välja arvatud Raplamaa.

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilastest osalesid konkursil:
  • Eliis Olman uurimistöö teemal “E 621 ja teised lõhna- ja maitsetugevdajad ning täiskasvatute teadlikkus nende kasutamisest“, juhendaja Airi Nurk.
  • Lola Link uurimistöö teemal „Ärevus- ja meeleoluhäired Tallinna Õismäe Gümnaasiumi gümnasistidel“, juhendaja Mai Veier.